
Sittdyna Fritab Adam UtomhusBeige
FRI FRAKT
670 kr
535 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

Adam Utomhus
Beige
535 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
En dyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 74-79x74-79 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 74-79x74-79 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | Adam,402 |
| Färg | Beige |
| Längd | 79 cm |
| Bredd | 79 cm |
| Tjocklek sittdyna | 13 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Adam |
| Typ | Ryggdyna |
| EAN-nr | 7331889617377 |

