
Sittdyna Fritab August UtomhusGrå
FRI FRAKT
470 kr
375 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

August Utomhus
Grå
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
En dyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 58-63x58-63 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 58-63x58-63 cm
Recensioner
Helena NVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarade inte mina förväntnings kvalitetsmässig. Tappar formen och för mjuk stoppning som blir nedsutten fort.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | August,408 |
| Färg | Grå |
| Tjocklek sittdyna | 13 cm |
| Längd | 63 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | August |
| Typ | Ryggdyna |
| Bredd | 63 cm |
| EAN-nr | 7331889631638 |

