
Sittdyna Fritab Axel UtomhusLjusgrå
FRI FRAKT
320 kr
255 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrå

Axel Utomhus
Ljusgrå
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
En dyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 46x46 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 46x46 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | Axel,406 |
| Färg | Ljusgrå |
| Längd | 46 cm |
| Bredd | 46 cm |
| Tjocklek sittdyna | 11 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Axel |
| Typ | Ryggdyna |
| EAN-nr | 7331889631829 |

