
Dyna Hillerstorp 85
FRI FRAKT
fr.395 kr
fr.335 krSpara 15 %Kampanj39 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

85
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Sittdyna 85. Passar bra till många fåtöljer och soffor där man behöver en sittdyna.
Specifikation
- Material: Polyester
- Materialvarumärke: Eco-Life
- Montering krävs: Nej
Mått
- Längd: 53 cm
- Tjocklek: 7 cm
- Bredd: 49 cm
- Nettovikt: 0,55 kg
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Material | Polyester |
| Färg | Beige, Mocca, Sage |
| Typ | Dyna |
| Serie | 85 |
| Tjocklek sittdyna | 7 cm |
| Bredd | 49 cm |
| Längd | 53 cm |
| Ställbar | Nej |

