
Dyna Hillerstorp Madrid
FRI FRAKT
725 kr
615 krSpara 15 %Kampanj37 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Madrid
615 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Madrid sitsdyna i blå polyester.
Specifikation
- Material: Polyester
- Färg: Blå
- Materialvarumärke: Eco-Life
- Montering krävs: Nej
Mått
- Längd: 64 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Bredd: 64 cm
- Nettovikt: 1,9 kg
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 6000542940 |
| Material | Polyester |
| Färg | Blå |
| Typ | Dyna |
| Serie | Madrid |
| Tjocklek sittdyna | 12 cm |
| Bredd | 64 cm |
| Längd | 64 cm |
| EAN-nr | 7319075429405 |

