
Hammockdyna Baltic Garden Malmö Dynset till Hammock med Hög Rygg
FRI FRAKT
fr.2 467 kr
fr.1 835 krFrån 26 %Kampanj11 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Malmö Dynset till Hammock med Hög Rygg
1 835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bekväma kuddar med hög rygg och sidokuddar för trädgårdsgungor.
Poly-cotton (65% cotton, 35% polyester) fabric with crushed polyerethane foam filling
Poly-cotton (65% cotton, 35% polyester) fabric with crushed polyerethane foam filling
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Bekväma kuddar med hög rygg och sidokuddar för trädgårdsgungor.
Poly-cotton (65% cotton, 35% polyester) fabric with crushed polyerethane foam filling
Poly-cotton (65% cotton, 35% polyester) fabric with crushed polyerethane foam filling
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Material | Polyester/Bomull |
| Färg | Beige, Blå |
| Serie | Malmö |
| Typ | Dynor |
| Höjd | 12 cm |
| Längd | 55 cm |
| Bredd | 125 cm |
