
Sittdyna Baltic Garden 190cm passar till Brooklyn Trädgårdssoffa
FRI FRAKT
fr.1 188 kr
fr.849 krSpara 29 %Kampanj39 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

190cm passar till Brooklyn Trädgårdssoffa
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bekväm sittdyna 190 cm (fylld med krossat skum) för trädgårdssoffa.
Poly-cotton (65% cotton, 35% polyester) fabric with crushed polyerethane foam filling
Poly-cotton (65% cotton, 35% polyester) fabric with crushed polyerethane foam filling
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Bekväm sittdyna 190 cm (fylld med krossat skum) för trädgårdssoffa.
Poly-cotton (65% cotton, 35% polyester) fabric with crushed polyerethane foam filling
Poly-cotton (65% cotton, 35% polyester) fabric with crushed polyerethane foam filling
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Material | Polyester/Bomull |
| Färg | Beige, Svart |
| Serie | Brooklyn |
| Typ | Dynor |
| Höjd | 8 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 190 cm |
