
Sittdyna Baltic Garden Malmö
FRI FRAKT
Lägsta totalpris 844:-
422 kr/st30 dagars prisgaranti

Malmö
2 st / 844 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Bekväm sittdyna i grått för trädgårdsmöbler.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 200104-GR |
| Material | 65% bomull, 35% polyester |
| Färg | Grå |
| Serie | Malmö |
| Höjd | 8 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 4741516201043 |




