
Sittdyna Fritab Borneo Canyon 2.0
Nyhet
FRI FRAKT
fr.455 kr
fr.359 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Borneo Canyon 2.0
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittdyna i Olefin (PP). Fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna, boxsyddMaterial: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 50x50 cmOeko-Tex-certifierad standard 100
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna i Olefin (PP). Fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna, boxsyddMaterial: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 50x50 cmOeko-Tex-certifierad standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | 100%-polypropylen |
| Serie | Canyon |
| Typ | Sittdyna |
| Djup | 500 mm |
| Tjocklek | 60 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Färg | Ecru, Indigo, Kastanj, Oxfordgrå, Skogsgrön |
