
Sittdyna Fritab Borneo Canyon UtomhusBlå
FRI FRAKT
455 kr
359 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå

Borneo Canyon Utomhus
Blå
359 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittdyna Borneo Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Borneo Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Eva RVerifierad köpare
för 2 år sedanNöjd med produkten
Ann YVerifierad köpare
för 2 år sedanFin i färgen.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 777,75 |
| Mått | 50x50 cm |
| Färg | Blå |
| Djup | 500 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Typ | Sittdyna |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7331889777756 |
