
Sittdyna Fritab Kålle Utomhus
FRI FRAKT
fr.365 kr
fr.289 krSpara 21 %Kampanj11 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kålle Utomhus
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
En sittdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 50-55x50-55 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 50-55x50-55 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Färg | Beige, Taupe |
| Serie | Kålle |
| Typ | Sittdyna |
| Tjocklek sittdyna | 11 cm |
| Längd | 55 cm |
| Bredd | 55 cm |

