
Sittdyna Fritab Ken Utomhus
FRI FRAKT
fr.1 230 kr
fr.979 krSpara 20 %Kampanj39 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ken Utomhus
979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittdyna Ken från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med fibersvept hel polyeter för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Ken från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med fibersvept hel polyeter för mjuk komfort.
Information
Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Recensioner
Rikard MVerifierad köpare
för 1 år sedanEn perfekt ersättningsdyna till min Brafab loungegrupp När orginaldynorna gjort sitt
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Mått | 75x75 cm |
| Material | Akryl |
| Färg | Brun, Grå, Ljusgrå |
| Serie | Royal |
| Typ | Sittdyna |
| Certifiering | Oeko-Tex-certifierad standard 100 |
| Djup | 750 mm |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Bredd | 750 mm |
