
Sittdyna Fritab Korfu Utomhus
FRI FRAKT
fr.275 kr
fr.219 krSpara 20 %Kampanj39 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Korfu Utomhus
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
Dyna med fibervadd svept runt polyeterkärnan för mjuk komfort, 7 cm tjock
Material: Fyllning: Hel Polyeterkärna svept med fibervadd
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 50x50 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 50x50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå, Taupe |
| Serie | Korfu |
| Typ | Sittdyna |
| Tjocklek sittdyna | 7 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |

