
Sittdyna Fritab Korfu UtomhusTaupe
FRI FRAKT
275 kr
219 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Taupe

Korfu Utomhus
Taupe
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
Dyna med fibervadd svept runt polyeterkärnan för mjuk komfort, 7 cm tjock
Material: Fyllning: Hel Polyeterkärna svept med fibervadd
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 50x50 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 50x50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | W851,410 |
| Färg | Taupe |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Tjocklek sittdyna | 7 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Korfu |
| Typ | Sittdyna |
| EAN-nr | 7331889900376 |

