
Sittdyna Fritab Laos
FRI FRAKT
fr.279 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Laos
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Laos från Fritab. Dyna med fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort.
Bekväma dynor av hög kvalitet är vad du behöver för att njuta lite extra i dina utemöbler eller rottingmöbler i sommar. De flesta av Fritabs dynor är tillverkade av dralon. Dralon dynorna är ett perfekt val till dina utemöbler om du är trött på att dina dynor bleks snabbt, tappar färg eller tappar formen.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 45x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 45x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Mått | 45x42 cm |
| Material | Akryl, Dralon/Akryl |
| Färg | Askgrå, Beige, Bordeaux, Grön, Marin, Mossgrön, Oliv, Sand, Svart |
| Serie | Laos |
| Typ | Sittdyna |
| Djup | 420 mm |
| Bredd | 450 mm |

