
Sittdyna Fritab Palle Royal Cement
FRI FRAKT
2 060 kr
1 645 krSpara 20 %Kampanj11 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Palle Royal Cement
1 645 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittdyna Palle från Fritab. Dyna med fibersvept hel polyeter och vattenavvisande tyg. Passande ryggdynor är IB.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Palle från Fritab. Dyna med fibersvept hel polyeter och vattenavvisande tyg. Passande ryggdynor är IB.
Specifikationer
- Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Mått: 120x80 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Avtagbar klädsel
- Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Mått: 120x80 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Avtagbar klädsel
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | PalleWR,656 |
| Mått | 120x80 cm |
| Material | Akryl |
| Färg | Cement |
| Serie | Royal |
| Typ | Sittdyna |
| Höjd | 800 mm |
| Vattenavvisande | Ja |
| Bredd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7331889631034 |
