
Sittdyna Fritab Tarzan Utomhus
FRI FRAKT
fr.600 kr
fr.479 krSpara 20 %Kampanj39 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tarzan Utomhus
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
En sittdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 68-73x68-73 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 68-73x68-73 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå, Taupe |
| Serie | Tarzan |
| Typ | Sittdyna |
| Tjocklek sittdyna | 13 cm |
| Längd | 73 cm |
| Bredd | 73 cm |

