
Sittdyna Fritab Tristan Utomhus
FRI FRAKT
fr.925 kr
fr.739 krSpara 20 %Kampanj39 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tristan Utomhus
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittdyna Tristan från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med fibersvept hel polyeter för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Tristan från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med fibersvept hel polyeter för mjuk komfort.
Information
Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Mått | 65x65 cm |
| Material | Akryl |
| Färg | Brun, Ljusgrå |
| Serie | Royal |
| Typ | Sittdyna |
| Certifiering | Oeko-Tex-certifierad standard 100 |
| Djup | 650 mm |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Bredd | 650 mm |
