
Sittdyna Venture Home Holmsund för Utemöbler, Grå Polyeter Sittkudde
FRI FRAKT
259 kr/stPris/frp 1 314:-
219 kr/stSpara 15 %Kampanj13 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Holmsund för Utemöbler, Grå Polyeter Sittkudde
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dyna Holmsund från Venture Home. Enkel och praktisk sittdyna anpassad för stolar Holmsund. Dynan är försedd med snören på sidan som hjälper till att hålla den på plats ordentligt. Njut av sommaren - snyggt och bekvämt! Denna artikel säljs i 6-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dyna Holmsund från Venture Home. Enkel och praktisk sittdyna anpassad för stolar Holmsund. Dynan är försedd med snören på sidan som hjälper till att hålla den på plats ordentligt. Njut av sommaren - snyggt och bekvämt! Denna artikel säljs i 6-pack.
Fördelar: Sittdyna Venture Home Holmsund för Utemöbler, Grå Polyeter Sittkudde
- Anpassad för Holmsund stolar
- Försedd med snören för stabilitet
- Säljs i praktiskt 6-pack
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 365-305 |
| Material | Polyeter |
| Färg | Grå |
| Serie | Holmsund |
| Typ | Kuddar |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 410 mm |
| Bredd | 465 mm |
| EAN-nr | 7350118411797 |





