Stolsdyna Svanefors LouieBeige
Rek. pris 229 kr
179 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

Louie
Beige
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stolsdyna i mjuk bomull med dekorativa stygn och fyllning av polyester. Finns även som sittdyna. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull, fyllning 100% Polyester.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Stolsdyna i mjuk bomull med dekorativa stygn och fyllning av polyester. Finns även som sittdyna. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull, fyllning 100% Polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1469-46-124 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 0,35 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Material | 100% Bomull |
| Serie | Louie |
| Typ | Stolsdyna |
| EAN-nr | 7332623417235 |


