
Solsängsdyna Venture Home CushionGrå
FRI FRAKT
1 105 kr
769 krSpara 30 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Typ:
Dyna

Cushion
Grå
769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gör din solsäng extra bekväm med en snygg och mjuk dyna i behaglig grå kulör! Tillverkad i stoppat polyestertyg för extra komfort som är enkelt att sköta om och tvätta vid behov. Med en dyna på din solsäng kommer du garanterat vilja spendera många soliga dagar framöver här!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Gör din solsäng extra bekväm med en snygg och mjuk dyna i behaglig grå kulör! Tillverkad i stoppat polyestertyg för extra komfort som är enkelt att sköta om och tvätta vid behov. Med en dyna på din solsäng kommer du garanterat vilja spendera många soliga dagar framöver här!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 3301-321 |
| Färg | Grå |
| Typ | Dyna |
| Höjd | 55 mm |
| Längd | 1930 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Material | Polyester/Polyeter |
| Serie | Cushion |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107083721 |



