
Loungebord Hillerstorp Hånger 120x75x63 cm
FRI FRAKT
Rek. pris 3 195 kr
fr.2 709 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hånger 120x75x63 cm
2 709 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 69 kr

Stilrent och underhållsfritt loungebord tillverkad i aluminium med bordsskiva i varmgrå melerad keramisk glas, 5 mm tjock.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Stilrent och underhållsfritt loungebord tillverkad i aluminium med bordsskiva i varmgrå melerad keramisk glas, 5 mm tjock.
Days
Kom igång med utomhuslivet med DAYS! Kollektionen gör det lätt att njuta under sommarhimlen. Här hittas smarta möbler med både funktion och formgivning som passar där utrymmet ibland är litet men upplevelsen alltid ska vara stor. På balkongen i stan, lilla altanen på landet eller nere på bryggan.
Specifikationer
- Serie: Hånger
- Dyna ingår: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Material: Aluminium
- Materialdetalj: Keramisk glas
- Hopfällbar: Nej
- Utdragbar: Nej
Mått
- Längd: 120 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 63 cm
- Bredd: 75 cm
Produktdeklaration
- Varumärke: Hillerstorp
- Registrerat firmanamn: Hillerstorps Trä Aktiebolag
- Postadress: 33573
- Kontakt: info@hillerstorp.se
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Days |
| Djup | 750 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 630 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Serie | Hånger |
| Form bord | Rektangulärt |
| Typ | Bord |
| Bredd | 750 mm |
| Materialtyp | Aluminium |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Sand, Svart |
