
Loungebord Venture Home Lina Utomhus
Rek. pris 2 039 kr
1 869 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Lina Utomhus
1 869 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Det här soffbordet från serien Lina passar in i de flesta miljöer och inredningsstilar! Bordet har en följsam, rektangulär utformning med lätt utformade ben; tillverkad i slitstarkt stål. Placera framför loungegruppen och njut av ett modernt blickfång som står sig över tid!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det här soffbordet från serien Lina passar in i de flesta miljöer och inredningsstilar! Bordet har en följsam, rektangulär utformning med lätt utformade ben; tillverkad i slitstarkt stål. Placera framför loungegruppen och njut av ett modernt blickfång som står sig över tid!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6075-001 |
| Material | Aluminium |
| Längd | 1000 mm |
| Färg | Svart |
| Serie | Lina |
| Typ | Loungebord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7340206979117 |





