Sidobord Venture Home Lina UtomhusSvart
698 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Lina Utomhus
Svart
698 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Det här nätta sidobordet från serien Lina passar perfekt både som ett avlastningsbord eller som extra bordsyta när det behövs. Bordet är tillverkat i det slitstarka materialet aluminium.. Ett modernt och praktiskt sidobord är kanske precis vad din uteplats behöver? Matcha till din loungegrupp och du är good to go! Mått: 40x40.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det här nätta sidobordet från serien Lina passar perfekt både som ett avlastningsbord eller som extra bordsyta när det behövs. Bordet är tillverkat i det slitstarka materialet aluminium.. Ett modernt och praktiskt sidobord är kanske precis vad din uteplats behöver? Matcha till din loungegrupp och du är good to go! Mått: 40x40.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1382-408 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Lina |
| Typ | Sidobord |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118410509 |



