
Utebord Comfort Garden Bahamas med Hylla UtomhusGrå
FRI FRAKT
Rek. pris 3 599 kr
1 799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bahamas med Hylla Utomhus
Grå
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Bahamas bord är ett stilrent bort för uteplatsen. Är snyggt tillsammans med andra delar ur Bahamas-serien men den rena designen matchas enkelt med övriga serier.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Bahamas bord är ett stilrent bort för uteplatsen. Är snyggt tillsammans med andra delar ur Bahamas-serien men den rena designen matchas enkelt med övriga serier.
Serien Bahamas är en prisvärd serie utemöbler för trädgård, uteplats och balkong. Den svenska sommaren kräver bra, slitstarka möbler. Med Bahamas får du utemöbler i hög kvalitet som kräver minimalt med underhåll och som kan stå ute året runt.
Bahamas bjuder in till en drink i solskenet, middagsbjudning en ljum sommarkväll eller bara avkoppling från vardagsbestyren en stund. Serien Bahamas är en del av Comfort Garden, ett av Sveriges ledande varumärken för utemöbler och utomhusspa.
Bahamas bjuder in till en drink i solskenet, middagsbjudning en ljum sommarkväll eller bara avkoppling från vardagsbestyren en stund. Serien Bahamas är en del av Comfort Garden, ett av Sveriges ledande varumärken för utemöbler och utomhusspa.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 514273 |
| Material | Konstrotting/Glas |
| Form bord | Rektangulär |
| Längd | 1130 mm |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Serie | Bahamas |
| Typ | Loungebord |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 440 mm |
| Bredd | 580 mm |






