
Loungegrupp Venture Home Chania Utomhus
FRI FRAKT
fr.12 625 kr
fr.11 199 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Chania Utomhus
11 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Chania från Venture Home består av 1 st hörnsoffa och 1 st bord. Dynor ingår.
Mått
Soffa: 236x213x73 cm
Bord: 60x110x45 cm
Soffa: 236x213x73 cm
Bord: 60x110x45 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Djup | 2360 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Material | Stål/Rep/Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Chania |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2130 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Grå, Svart |

