
Loungeset Venture Home Ortigia Utomhus
FRI FRAKT
9 799 kr
5 289 krSpara 46 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Ortigia Utomhus
5 289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ortigia är en elegant möbelgrupp som kombinerar komfort och stil, perfekt för både uteplatsen och vardagsrummet. Gruppen består av två fåtöljer, en soffa och ett bord med en stilren glasskiva. Ramen är tillverkad i svartlackad metall, vilket ger en modern och robust känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ortigia är en elegant möbelgrupp som kombinerar komfort och stil, perfekt för både uteplatsen och vardagsrummet. Gruppen består av två fåtöljer, en soffa och ett bord med en stilren glasskiva. Ramen är tillverkad i svartlackad metall, vilket ger en modern och robust känsla.
Dynorna är klädda i beige polyester, som inte bara är bekväma utan också tåliga och lättskötta. Sitsarna är designade i trendig rotting, vilket tillför en naturlig och sofistikerad touch. Bordets glasskiva kompletterar designen och ger en praktisk yta för fika, böcker eller dekorationer.
Ortigia är den perfekta möbelgruppen för att skapa en inbjudande atmosfär, oavsett om du vill njuta av en lugn stund eller umgås med vänner och familj.
Ortigia är den perfekta möbelgruppen för att skapa en inbjudande atmosfär, oavsett om du vill njuta av en lugn stund eller umgås med vänner och familj.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9795-000 |
| Rygghöjd | 40 cm |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Färg | Beige |
| Djup | 71 cm |
| Höjd | 73,5 cm |
| Material | Stål |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 35,5 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Serie | Ortigia |
| Typ | Loungeset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 68 cm |
| EAN-nr | 7340220838957 |












