
Loungesoffa Comfort Garden Usteryd utomhus L-soffa 6-sits vändbar
Nyhet
FRI FRAKT
fr.22 499 kr
fr.12 499 krFrån 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Usteryd utomhus L-soffa 6-sits vändbar
12 499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Usteryd är en modern utbyggbar loungegrupp med skön sittkomfort.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Djup | 271 cm |
| Serie | Usteryd |
| Typ | Utesoffor |
| Sittdjup | 80 cm |
| Höjd | 27 cm |
| Bredd | 354 cm |
| Färg | Beige, Beige/Vit Randig, Svart/Beige |

