Soffgrupp Venture Home Caisa Utomhus
12 261 kr
9 869 krSänkt pris!Spara 2 392 kr
30 dagars prisgaranti

Caisa Utomhus
9 869 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffgrupp Caisa från Venture Home. Skön och snygg grupp i brun stål och flätat rep, med tillhörande bord och en toppskiva i akacia. Gruppen rymmer totalt 4 personer. Slitstarka dynor medföljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffgrupp Caisa från Venture Home. Skön och snygg grupp i brun stål och flätat rep, med tillhörande bord och en toppskiva i akacia. Gruppen rymmer totalt 4 personer. Slitstarka dynor medföljer.
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 45 cm
Soffa
- Bredd: 164 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 76 cm
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 45 cm
Soffa
- Bredd: 164 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9326-027 |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Färg | Brun |
| Dynfärg | Beige |
| Material | Akacia/Stål/Rep |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 65 cm |
| Sitthöjd | 33 cm |
| Sittbredd | 1350 mm |
| Serie | Caisa |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| EAN-nr | 7350118410998 |








