Dagbädd ENVY DESIGN Charlie
6 076 kr
4 850 krSpara 20 %Kampanj36 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Charlie
4 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Charlie Dagbädd med tillhörande kuddar. Använd den själv en varm sommardag eller bjud in och använd som soffa.
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Charlie Dagbädd med tillhörande kuddar. Använd den själv en varm sommardag eller bjud in och använd som soffa.
Övriga Mått
- Sitthöjd: 35cm
- Sittdjup: 64cm
- Sittbredd: 114cm
- Armstöd Höjd: 71cm
- Dyntjocklek: 5cm
- Sitthöjd: 35cm
- Sittdjup: 64cm
- Sittbredd: 114cm
- Armstöd Höjd: 71cm
- Dyntjocklek: 5cm
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 451876583 |
| Typ | Dagbädd |
| Material | Metalll/Rottigng/Polyester |
| Bredd | 1780 mm |
| Kollektion | ENVY DESIGN |
| Färg | Natur |
| Tillverkarens Art.Nr. | 100188 |
| Serie | Charlie |
| Djup | 720 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| EAN-nr | 5714988001809 |









