Hörnsoffa Hillerstorp Himmelsnäs UtomhusBeige
39 995 kr
30 dagars prisgaranti

Himmelsnäs Utomhus
Beige
39 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fri frakt!

Hörnsoffa Hillerstorp Himmelsnäs är en stilfull och modern loungesoffa som består av en 3-sitsmodul, en 2-sitsmodul samt en hörndel. Modulerna har en stomme av aluminium, trädetaljer i teak och konstrottingband. Det medföljer dynor.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Hörnsoffa Hillerstorp Himmelsnäs är en stilfull och modern loungesoffa som består av en 3-sitsmodul, en 2-sitsmodul samt en hörndel. Modulerna har en stomme av aluminium, trädetaljer i teak och konstrottingband. Det medföljer dynor.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 933100 |
| Typ | Hörnsoffa |
| Material | Konstrotting |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Bredd | 2760 mm |
| Rygghöjd | 46 cm |
| Färg | Beige |
| Serie | Himmelsnäs |
| Ställbar | Nej |
| Höjd armstöd | 73 cm |
| Djup | 780 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Sittbredd | 2420 mm |
| EAN-nr | 7319079331001 |




