
Loungesoffa Utomhus Eden Wood Ransvik 2-sits inkl Dynor Greige Svensk Norrlandsfuru FSC
FRI FRAKT
4 900 kr
30 dagars prisgaranti

Ransvik 2-sits inkl Dynor Greige Svensk Norrlandsfuru FSC
4 900 kr
Förväntas åter i lager 2027-04-01
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Svensk tillverkat för den miljömedvetna, allt tillverkat i Svensk Norrlandsfuru från välskötta skogar i Norrland.
Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga utemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Svensk tillverkat för den miljömedvetna, allt tillverkat i Svensk Norrlandsfuru från välskötta skogar i Norrland.
Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga utemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten.
Att alla loungemöbler är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood. Att köpa svenskt virke är hållbart då långa transporter undviks. Dessutom är alla skogar FSC certifierade.
Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga utemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten.
Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga utemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0534-47 |
| Färg | Greige |
| Höjd | 81 cm |
| Längd | 148 cm |
| Material | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Serie | Ransvik |
| Typ | 2-sitssoffa |
| Bredd | 820 mm |
| Bredd | 82 cm |
