Fåtölj Venture Home Moa Utomhus
4 617 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Moa Utomhus
4 617 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Loungestol med armstöd från Venture Home. Ram och armstsöd i akacia. Inklusive ljusgrå tjockare dynor och två stycken sidokuddar. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol med armstöd från Venture Home. Ram och armstsöd i akacia. Inklusive ljusgrå tjockare dynor och två stycken sidokuddar. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9596-075 |
| Typ | Loungestol |
| Material | Akacia |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 31,5 cm |
| Färg | Akacia/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Serie | Moa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 920 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 565 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 860 mm |
| Sitthöjd | 250 mm |
| Sittbredd | 850 mm |
| Bredd | 565 mm |
| EAN-nr | 7350107080850 |







