
Loungestol Venture Home Mamasan Utomhus
FRI FRAKT
Rek. pris 7 345 kr
6 459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Mamasan Utomhus
6 459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Luta dig tillbaka och njut i trädgårdens snyggaste och skönaste möbel. Flyttas smidigt dit den behövs, mot en varm vägg i vårsolen eller som extra sittplats vid loungemöblerna. Nella är en perfekt mamsanfåtölj tillverkad i bambu, med sin tillhörande stora mjuka dyna blir den snabbt hela familjens favorit!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Luta dig tillbaka och njut i trädgårdens snyggaste och skönaste möbel. Flyttas smidigt dit den behövs, mot en varm vägg i vårsolen eller som extra sittplats vid loungemöblerna. Nella är en perfekt mamsanfåtölj tillverkad i bambu, med sin tillhörande stora mjuka dyna blir den snabbt hela familjens favorit!
Skötselråd
Ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader. Enklaste rengöringen sker med fuktig trasa.
Ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader. Enklaste rengöringen sker med fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 3107-101 |
| Typ | Loungestol |
| Material | Rattan |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Färg | Natur |
| Serie | Mamasan |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 108 cm |
| Höjd | 97 cm |
| Bredd | 165 cm |
| EAN-nr | 7340220839626 |
















