Halogeninfravärmare Frico EZ1NBredd: 870 mm, 600 W
2 819 kr
2 537 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
600 W

EZ1N
Bredd: 870 mm, 600 W
2 537 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halogeninfravärmare Frico EZ106N är en praktisk infravärmare för totaluppvärmning, tillskottsvärme och skydd mot kallras i miljöer såsom kontor, butiker och restauranger.
Det är enpanelsvärmestrålare med ren och enkel design som smälter väl in med belysningsarmaturer.
Varumärke
FricoBeskrivning
Halogeninfravärmare Frico EZ106N är en praktisk infravärmare för totaluppvärmning, tillskottsvärme och skydd mot kallras i miljöer såsom kontor, butiker och restauranger.
Det är enpanelsvärmestrålare med ren och enkel design som smälter väl in med belysningsarmaturer.
Övrigt
- Max. yttemperatur: 320°C
- Värmeeffekt: 600W
- IP44
- Max. yttemperatur: 320°C
- Värmeeffekt: 600W
- IP44
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 14894 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 600 W |
| Vikt | 3,2 kg |
| Bredd | 870 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Värmestrålare |
| Höjd | 50 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Elztrip |
| Djup | 150 mm |
| EAN-nr | 7393410002355 |
