Halogeninfravärmare Frico IHW
fr.3 674 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

IHW
3 674 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halogeninfravärmare Frico IHW är det perfekta valet för utsatta utomhusmiljöer där snygg design är viktig som exempelvis altaner, uteserveringar etc. Värmaren är lättplacerad tack vare sin kompakta konstruktion. Den smarta designen ger ett stilrent intryck och produkten smälter väl in i prestigefyllda utomhusmiljöer. Halogeninfravärmare Frico IHW ger en behaglig värme i vistelsezonen från nära håll och en bred värmespridning.
Varumärke
FricoBeskrivning
Halogeninfravärmare Frico IHW är det perfekta valet för utsatta utomhusmiljöer där snygg design är viktig som exempelvis altaner, uteserveringar etc. Värmaren är lättplacerad tack vare sin kompakta konstruktion. Den smarta designen ger ett stilrent intryck och produkten smälter väl in i prestigefyllda utomhusmiljöer. Halogeninfravärmare Frico IHW ger en behaglig värme i vistelsezonen från nära håll och en bred värmespridning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Färg | Grå |
| Effekt/prestanda | 1000, 1500, 2000 W |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Värmestrålare |
| Höjd | 169 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | IHW |
| Djup | 77 mm |
| Vikt | 1,9, 2,5 kg |
| Bredd | 500, 676 mm |
| Ström | 4,3, 6,5 A |
| Max Temperatur | 2200 °c |
