















Infravärmare HEAT1ECO High-line 3x670W Terrassvärmare för Parasol, Svart Aluminium
3 039 kr3 999 kr
Spara 24 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

ECO High-line 3x670W Terrassvärmare för Parasol, Svart Aluminium
3 039 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stilren och miljövänlig heat1 terrassvärmare idealisk för både privat och kommersiell användning. med tre individuellt justerbara värmelampor på 670 w vardera, täcker den upp till 26 m².
information
- monteras enkelt under parasoll utan att lyfta parasollstången
- passar parasollstänger på ø25-60 mm
- fjärrkontroll för individuell styrning av värmelampor
- ip65 klassad – dammtät och skyddad mot vattenstrålar
- 5 års garanti
med en elegant design och hög prestanda, för den kvalitetsmedvetna konsumenten som söker både form och funktion.
specifikationer
- omkrets cm: 275 cm
- nettovikt i kg: 2.8 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 12 cm
- produktbredd cm: 63 cm
- monteras enkelt under parasoll utan att lyfta parasollstången
- passar parasollstänger på ø25-60 mm
- fjärrkontroll för individuell styrning av värmelampor
- ip65 klassad – dammtät och skyddad mot vattenstrålar
- 5 års garanti
med en elegant design och hög prestanda, för den kvalitetsmedvetna konsumenten som söker både form och funktion.
specifikationer
- omkrets cm: 275 cm
- nettovikt i kg: 2.8 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 12 cm
- produktbredd cm: 63 cm
Egenskaper
| Varumärke | HEAT1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 212-350 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 2010 W |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP65 |
| Material | Aluminium |
| Serie | ECO High-line |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 120 mm |
| Längd | 630 mm |
| Vikt | 2,8 kg |
| Bredd | 630 mm |
| Höjd | 12 cm |
| Bredd | 63 cm |
