








Infravärmare Hortus1500W Hängande Väggmonterad Terrassvärmare med Fjärrkontroll i Aluminium
6 recensioner
Topptestad

1500W Hängande Väggmonterad Terrassvärmare med Fjärrkontroll i Aluminium
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
- effekt: 1500w
- material: aluminium
- färg: grå
- räckvidd: 3-5 meter
- ip-klassifikation: ip65
- monteringshöjd: minst 180 cm över marken
- dimensioner: 54,5 cm x 11 cm x 53,5 cm
inkluderar fjärrkontroll och snabb uppvärmning på bara 2 sekunder. perfekt för både inom- och utomhusbruk.
specifikationer
- omkrets cm: 132 cm
- nettovikt i kg: 1.7 kg
- färg: grå
- material: aluminium- produkthöjd cm: 11 cm
- produktbredd cm: 53.5 cm
Topptestad
Produkter med dekalen "Topptestad" har fått höga resultat i tester utförda av oberoende svenska och europeiska testorganisationer som t.ex. Råd & Rön, Testfakta, Smartson och Ica-kuriren.
Recensioner
Björn L
Verifierad köpare
Bra värme, tveksam räckvidd på fjärrkontrollen.
Jesper Olsson
Verifierad köpare
Säljaren var bra, köpupplevelsen var smidig, leveransen gick snabbt och priset var ok
+Den värmer
-Den drar el
Eva
Verifierad köpare
Den är liten och snygg. Vi har den på balkongen som inte är så stor så då passar den eftersom den är liten. Bra också att det finns fjärrkontroll.
+Liten och snygg med fjärrkontroll
Erik K
Verifierad köpare
Värmer bra. Fjärrkontrollen fungerar men inte mycket mer.... Kommer köpa en till värmare då denna funkar riktigt bra.
+Värmer bra
-Fjärrkontrollen
Örjan J
Verifierad köpare
Kort räckvidd på fjärrkontrollen och svårt att få den att reagera
+Storlek
-Fjärrkontroll
Johan R
Verifierad köpare
Lätt att montera och de tre effektlägena passar perfekt
+Lätt att montera och de tre effektlägena passar perfekt.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 211-352 |
| Färg | Silver |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP55 |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 600 mm |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Topptestad | Ja |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 585 mm |
| Höjd | 11 cm |
| Bredd | 53,5 cm |
| EAN-nr | 5705858062822 |
