Infravärmare Hortus Golvmodell 1500 W GT Svart, Terrassvärmare för Balkong och Uterum
Rek. pris 1 539 kr
1 385 kr
989 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
SkyddsöverdragSkyddsöverdrag Hortus till Vägg- och Golvmodeller 211-375 -376 -357 och-358
199 kr
Golvmodell 1500 W GT Svart, Terrassvärmare för Balkong och Uterum
989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Effektiv terrassvärmare för utomhus. denna fristående infraröda hortus terrassvärmare är perfekt för terrassen, altanen eller uterummet. placera den bredvid ett bord och njut av behaglig värme inom ett avstånd på 5m².
Varumärke
HortusBeskrivning
Effektiv terrassvärmare för utomhus. denna fristående infraröda hortus terrassvärmare är perfekt för terrassen, altanen eller uterummet. placera den bredvid ett bord och njut av behaglig värme inom ett avstånd på 5m².
information
- effekt: 1500 w med golden tube-rör
- verkningsgrad: 92%
- ip-klass: ip54 vattentät
- energikostnad per timme: ca. 3,96 kr
njut av en funktionstid på ca. 7000 timmar och en snabb uppvärmningstid på bara 2 sekunder. terrassvärmaren är gjord i aluminium och rostfritt stål, och klarar både inomhus- och utomhusbruk.
specifikationer
- omkrets cm: 197 cm
- nettovikt i kg: 10.15 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 200 cm
- produktbredd cm: 59.5 cm
- effekt: 1500 w med golden tube-rör
- verkningsgrad: 92%
- ip-klass: ip54 vattentät
- energikostnad per timme: ca. 3,96 kr
njut av en funktionstid på ca. 7000 timmar och en snabb uppvärmningstid på bara 2 sekunder. terrassvärmaren är gjord i aluminium och rostfritt stål, och klarar både inomhus- och utomhusbruk.
specifikationer
- omkrets cm: 197 cm
- nettovikt i kg: 10.15 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 200 cm
- produktbredd cm: 59.5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-376 |
| Färg | Svart |
| Djup | 46 cm |
| Utförande | Stående |
| Höjd | 210 cm |
| Material | Aluminium |
| Tjocklek | 59,5 cm |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Vikt | 10,15 kg |
| Bredd | 46 cm |
| EAN-nr | 5705858064857 |





