Infravärmare Termo 1000WSilver

1000W
Silver
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
- Väggfäste ingår
- Kabel: 120 cm
- Spänning: 230V-50Hz
- Effekt: 1000 Watt
- Skyddsklass: IP21
- Godkännande: NEMKO/CE
- Mått: 1060x70 mm
Recensioner
Snabb leversns och enkelt att beställa på hemsidan
Bra pris. Också bra att det ingår sladd.
Ok produkt, nöjd kund
Bra pris Snabb leverans.
Ett bra pris, ersätter en lika dan värmare som tjänat troget under ett antal år , den blev till sist utbränd.
Tillräckligt bra för altanen som är inglasad
Helt ok för det priset
Snygg,smal och smidig. Fungerar utmärkt.
Ger bra värme. Lätt att installera. Enda negativa är att det inte finns någon avstängningsknapp utan du får rycka lös sladden. Men det är inget större problem. Jag är väldigt nöjd med produkten.
Fantastiskt pris! Normalt utseende, fungerar som förväntat.
Bra produkt, värmer bra!
En prisvärd produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Termo |
| Art.Nr. | 570009-S |
| Färg | Silver |
| Effekt | 1000 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Hängande |
| Höjd | 70 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Effekt/prestanda | 1000 W |
| Typ | Infravärmare |
| Bredd | 1060 mm |
| EAN-nr | 7350051207112 |
