Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3010.100 Silver med Fjärrkontroll
fr.1 409 kr
fr.899 krSpara 36 %Kampanj2 min kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

3010.100 Silver med Fjärrkontroll
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3010-serien är en modern halogeninfravärmare med fjärrkontroll som kommer i två färger, svart och silver. Infrvärmaren har en snygg och enkel design i aluminium med en formad reflektor för att jämnt sprida värmen.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3010-serien är en modern halogeninfravärmare med fjärrkontroll som kommer i två färger, svart och silver. Infrvärmaren har en snygg och enkel design i aluminium med en formad reflektor för att jämnt sprida värmen.
Med fjärrkontrollen kan du välja mellan två effektlägen, 1000W och 2000W.
Värmaren är CE-märkt och IP55 skyddsgodkänd.
Värmaren är CE-märkt och IP55 skyddsgodkänd.
Dokument
Recensioner
LeonardoVerifierad köpare
för 2 år sedanSäkert mycket bra väl testad. Svårigheten var att finna manual för uppsättning/montering. Fick gissa mig fram ur säkerhetssynpunkt. Ej bra!
+ Stabil
- manual???
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Färg | Silver, Svart |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| IP-Klassning | IP55 |
| Serie | 30-serien |
| Typ | Infravärmare |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 72 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Längd | 675 mm |
| Effekt | 2000 W |
| Vikt | 1,6 kg |
