Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3014.200 Svart med Fjärrkontroll
1 424 kr
1 399 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

3014.200 Svart med Fjärrkontroll
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3014.200 är en kraftfull infravärmare med fjärrkontroll. Värmaren använder sig av en högkvalitativ karbonlampa som värmer snabbt, sträcker sig långt och avger ett mjukt sken.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3014.200 är en kraftfull infravärmare med fjärrkontroll. Värmaren använder sig av en högkvalitativ karbonlampa som värmer snabbt, sträcker sig långt och avger ett mjukt sken.
Med fjärrkontrollen kan du välja mellan två effektlägen 1000W och 2000W.
Värmaren är CE-märkt och IP54 skyddsgodkänd.
Värmaren är CE-märkt och IP54 skyddsgodkänd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 3014.200 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Längd | 740 mm |
| Serie | 30-serien |
| Produkttyp | Infravärmare |
| Vikt | 2,8 kg |
| EAN-nr | 7317123014207 |

