Infravärme Opranic Vega9000W
14 900 kr
12 999 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
9000 W

Vega
9000W
12 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vega från Opranic är en industriell infravärmare för uppvärmning av större ytor, som t.ex. industrihallar, sporthallar, lager och liknande ytor. Levereras med vinklingsbart fäste för montering på tak/vägg utan nätsladd.
Varumärke
OpranicBeskrivning
Vega från Opranic är en industriell infravärmare för uppvärmning av större ytor, som t.ex. industrihallar, sporthallar, lager och liknande ytor. Levereras med vinklingsbart fäste för montering på tak/vägg utan nätsladd.
Opranic Pro Vega 5400 är en kraftfull serie mellanvågs värmare för uppvärmning av större ytor såsom industrihallar, sporthallar, lager och liknande ytor. Levereras med vinklingsbart fäste för montering på tak/vägg utan nätsladd. Effekterna är på 5400, 6900 respektive 9000 Watt. IP34 klassad och konstruerad att klara tuffa förhållanden. Garanttid 2år, brinntid 9000 timmar. Opranic mellanvåg teknik har en bättre absorptionsförmåga och strålar värmen längre jämfört med halogen/kvarts teknik.
Spänning: 230/400
Spänning: 230/400
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Opranic |
| Art.Nr. | VEGA90 |
| Färg | Silver |
| Effekt/prestanda | 9000 W |
| Bredd | 990 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Utförande | Hängande |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP34 |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
