Infravärmare Veito CH1800RE Stående & Fjärrkontrollstyrd
30 dagars prisgaranti
CH1800RE Stående & Fjärrkontrollstyrd
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Veito CH1800RE är en modern golvstående infravärmare som är fjärrkontrollstyrd med effekreglering i fyra steg (800W/ 1100W/ 1400W/ 1700W). CH1800RE har ett justerbart höjdstativ (850-1290 mm).
Varumärke
Veito
Beskrivning
Fördelar: Infravärmare Veito CH1800RE Stående & Fjärrkontrollstyrd
- Fjärrkontroll för enkel styrning
- Justerbar effektreglering i fyra steg
- Lätt att flytta med inbyggt bärhandtag
Dokument
Recensioner
Gunnar AVerifierad köpare
för 1 år sedan
Mysig, lätthanterad, flyttbar, ger en känsla av en brasa
Lars-Gunnar LVerifierad köpare
för 1 år sedan
Ger snabbt värme . bra med 4 lägen
KenzieVerifierad köpare
+ Bra värme
- Inget
Fredrik FVerifierad köpare
för 2 år sedan
+ Snabbt att installera. Bra med fjärrkontroll med olika värme.
- Kanske något dyr.
Livio JVerifierad köpare
för 2 år sedan
Stefan BVerifierad köpare
för 4 år sedan
Bengt SVerifierad köpare
för 4 år sedan
Bra produkt som uppfyller önskemålen jag hade.
+ bra funktion, bra utseende
- inget
MinnaVerifierad köpare
Praktisk, värmer bra, utseendet
+ Man känner att den värmer
Ann BVerifierad köpare
för 5 år sedan
Enkel lätt och värmer bra.
Egenskaper
VarumärkeVeito
Art.Nr.CH1800RE
FärgSvart
Effekt/prestanda1700 W
Spänning240 V
Djup400 mm
UtförandeStående
Höjd1290 mm
MaterialRostfritt Stål/Aluminium
FjärrkontrollJa
SerieCH1800RE
ProdukttypInfravärmare
SortGolvfläkt
Vikt2,8 kg
Bredd400 mm