













Terrassvärmare Heat1Eco Pro-line 2000W Längd 66 cm
2 709 kr5 189 kr
Spara 48 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Eco Pro-line 2000W Längd 66 cm
2 709 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Effektiv och elegant terrassvärmare. kraftfull och miljövänlig terrassvärmare, idealisk för både professionella och kvalitetsmedvetna konsumenter. försedd med intelligent styrning via smartphone-app och fjärrkontroll för maximal flexibilitet.
smart funktionalitet och design
- inbyggt infrarött ultra low glare plus (ulg+) halogenrör
- steglös inställning av värmeeffekt via app
- fjärrkontroll med 6 effektlägen från 660 w till 2000 w
det slitstarka aluminiumhöljet bidrar till en robust konstruktion, medan ip65-klassificeringen garanterar både dammtäthet och skydd mot vattenstrålar. lätt att montera på vägg eller med hjälp av heat1s stativ.
specifikationer
- omkreds cm: 162 cm
- nettovikt i kg: 4.1 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 14 cm
- produktbredd cm: 66 cm
- inbyggt infrarött ultra low glare plus (ulg+) halogenrör
- steglös inställning av värmeeffekt via app
- fjärrkontroll med 6 effektlägen från 660 w till 2000 w
det slitstarka aluminiumhöljet bidrar till en robust konstruktion, medan ip65-klassificeringen garanterar både dammtäthet och skydd mot vattenstrålar. lätt att montera på vägg eller med hjälp av heat1s stativ.
specifikationer
- omkreds cm: 162 cm
- nettovikt i kg: 4.1 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 14 cm
- produktbredd cm: 66 cm
Egenskaper
| Varumärke | HEAT1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 212-330 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP65 |
| Material | Aluminium |
| Serie | ECO Pro-line |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 140 mm |
| Längd | 660 mm |
| Vikt | 4,1 kg |
| Bredd | 660 mm |
| Höjd | 14 cm |
| Bredd | 66 cm |
