Terrassvärmare Home it för Upphängning 1500W
1 045 kr
941 krSänkt pris!Spara 104 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Terrassvärmare för upphängning i takfot eller liknande. Det är enkelt att växla mellan de två värmenivåerna med hjälp av snöret.
Varumärke
Home itBeskrivning
Terrassvärmare för upphängning i takfot eller liknande. Det är enkelt att växla mellan de två värmenivåerna med hjälp av snöret.
Övrigt
- Spänning/frekvens: 220–240 V ~ 50/60 Hz
- Effektnivåer: 750/1500 W
- Värmekälla: Två infraröda halogenrör
- Diameter: 500 mm
- Styrs med snöre
- Stänkskyddad (IP34)
- Aluminumhölje
- Kedjelängd: 50 cm
- Sladd: 150 cm
- Färg: Svart
- Spänning/frekvens: 220–240 V ~ 50/60 Hz
- Effektnivåer: 750/1500 W
- Värmekälla: Två infraröda halogenrör
- Diameter: 500 mm
- Styrs med snöre
- Stänkskyddad (IP34)
- Aluminumhölje
- Kedjelängd: 50 cm
- Sladd: 150 cm
- Färg: Svart
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 58625 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 1500 W |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 350 mm |
| IP-Klassning | IP34 |
| Längd | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Typ | Infraröd |
| Vikt | 4,38 kg |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 5708614586259 |
