







Terrassvärmare HORTUS1800W Golvmodell inkl. Fjärrkontroll Svart
2 186 kr2 429 kr
Spara 10 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

1800W Golvmodell inkl. Fjärrkontroll Svart
2 186 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Effektiv och stilren terrassvärmare. upplev värmen av vacker och enkel infraröd teknologi med hortus terrassvärmare. perfekt för långa sommarkvällar, kan enkelt flyttas runt och tar bara 2 sekunder att nå full effekt. stora 80 % av den tillförda energin omvandlas till värme för optimal effektivitet.
Varumärke
Beskrivning
Effektiv och stilren terrassvärmare. upplev värmen av vacker och enkel infraröd teknologi med hortus terrassvärmare. perfekt för långa sommarkvällar, kan enkelt flyttas runt och tar bara 2 sekunder att nå full effekt. stora 80 % av den tillförda energin omvandlas till värme för optimal effektivitet.
information
- typ: golvmodell
- effekt: 1800w, carbon ultralow glare plus rör
- räckvidd: 6-8 m²
- fjärrkontroll och soft touch on/off
- ip-klass: 55
- användning: inomhus och utomhus
elegant fjärkontroll och ytbehandling i pulverlackerad aluminium. ce, lvd, och emc-godkänd för din säkerhet. njut av komfort och stil i denna design av hortus.
specifikationer
- omkreds cm: 178 cm
- nettovikt i kg: 6.5 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 90 cm
- produktbredd cm: 30 cm
- produktdjup cm: 20 cm
- typ: golvmodell
- effekt: 1800w, carbon ultralow glare plus rör
- räckvidd: 6-8 m²
- fjärrkontroll och soft touch on/off
- ip-klass: 55
- användning: inomhus och utomhus
elegant fjärkontroll och ytbehandling i pulverlackerad aluminium. ce, lvd, och emc-godkänd för din säkerhet. njut av komfort och stil i denna design av hortus.
specifikationer
- omkreds cm: 178 cm
- nettovikt i kg: 6.5 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 90 cm
- produktbredd cm: 30 cm
- produktdjup cm: 20 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 211-413 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 1800 W |
| IP-Klassning | IP55 |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Infravärmare |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Längd | 20 cm |
| Vikt | 6,5 kg |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 90 cm |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 5705858717890 |