Terrassvärmare HORTUS 2100W Golvmodell HA Svart
Rek. pris 2 649 kr
2 384 kr
1 859 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

2100W Golvmodell HA Svart
1 859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Effektiv uppvärmning för inomhus och utomhus. denna minimalistiska infraröda terrassvärmare från hortus gör era svala sommarkvällar mycket trevligare. utformad för uterummet, förtältet eller den öppna terrassen.
Varumärke
HortusBeskrivning
Effektiv uppvärmning för inomhus och utomhus. denna minimalistiska infraröda terrassvärmare från hortus gör era svala sommarkvällar mycket trevligare. utformad för uterummet, förtältet eller den öppna terrassen.
information
- effektnivåer: 900/2100 w
- snabb uppstart: full effekt på 2 sekunder
- lämplig för ytor upp till 6-8 m²
- ip-klass: 44, säker för både inomhus och utomhus
den stilrena golvmodellen har en höjd på 197 cm och en diameter på 45 cm, vilket säkerställer att den passar i de flesta miljöer. tillverkad av pulverlackerad aluminium i en elegant svart färg.
specifikationer
- omkrets cm: 236 cm
- nettovikt i kg: 11.9 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 197 cm
- produktbredd cm: 45 cm
- produktdjup cm: 45 cm
- effektnivåer: 900/2100 w
- snabb uppstart: full effekt på 2 sekunder
- lämplig för ytor upp till 6-8 m²
- ip-klass: 44, säker för både inomhus och utomhus
den stilrena golvmodellen har en höjd på 197 cm och en diameter på 45 cm, vilket säkerställer att den passar i de flesta miljöer. tillverkad av pulverlackerad aluminium i en elegant svart färg.
specifikationer
- omkrets cm: 236 cm
- nettovikt i kg: 11.9 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 197 cm
- produktbredd cm: 45 cm
- produktdjup cm: 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-412 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 2100 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 197 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 45 cm |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 2100 W |
| Typ | Infravärmare |
| Vikt | 11,9 kg |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 197 cm |
| Bredd | 45 cm |
| EAN-nr | 5705858717678 |







