Terrassvärmare Hortus Golden Tube 1200W
Rek. pris 1 249 kr
1 124 kr
969 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
ÖverdragSkyddsöverdrag HORTUS till Terrassvärmare Heltäckande
289 kr
Golden Tube 1200W
969 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Värmeskön terrassvärmare. terrassvärmaren som placeras under bordet sprider en härlig värme från benen och upp. perfekt för ljumma sommarkvällar ute på terrassen.
Varumärke
HortusBeskrivning
Värmeskön terrassvärmare. terrassvärmaren som placeras under bordet sprider en härlig värme från benen och upp. perfekt för ljumma sommarkvällar ute på terrassen.
effektiv och energieffektiv uppvärmning
med den moderna golden tube-teknologin fokuseras den infraröda strålvärmen på ytor, vilket gör den både billig och miljövänlig. den startar på bara två sekunder och har en driftkostnad/timme på ca. 3,17 kr. säker och flexibel placering
information
- strömkälla: 230v - 50hz
- material: rostfritt stål, aluminium och plast
- inbyggd vältsäkring för ökad säkerhet
terrassvärmaren har en lätt och smidig design som gör det enkelt att förflytta den mellan olika platser, så länge det finns ett eluttag i närheten.
specifikationer
- omkrets cm: 158 cm
- nettovikt i kg: 3.45 kg
- färg: silver
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 65 cm
- produktbredd cm: 20 cm
- produktdjup cm: 20 cm
med den moderna golden tube-teknologin fokuseras den infraröda strålvärmen på ytor, vilket gör den både billig och miljövänlig. den startar på bara två sekunder och har en driftkostnad/timme på ca. 3,17 kr. säker och flexibel placering
information
- strömkälla: 230v - 50hz
- material: rostfritt stål, aluminium och plast
- inbyggd vältsäkring för ökad säkerhet
terrassvärmaren har en lätt och smidig design som gör det enkelt att förflytta den mellan olika platser, så länge det finns ett eluttag i närheten.
specifikationer
- omkrets cm: 158 cm
- nettovikt i kg: 3.45 kg
- färg: silver
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 65 cm
- produktbredd cm: 20 cm
- produktdjup cm: 20 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-370 |
| Färg | Silver |
| Effekt/prestanda | 1200 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Stående |
| Höjd | 650 mm |
| IP-Klassning | IP55 |
| Längd | 20 cm |
| Material | Stål/Aluminium/Plast |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Vikt | 3,4 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 65 cm |
| Bredd | 20 cm |
| EAN-nr | 5705858701486 |






