






Terrassvärmare HortusHängande Modell 1000/2000 W Fjärrkontroll GT
Rek. pris 3 829 kr
!
2 570 kr2 694 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Futuristisk terrassvärmare. tackla kyliga kvällar med hortus takupphängd infraröd terrassvärmare i en elegant design av borstad aluminium. perfekt för att placera över bordet på din täckta terrass eller i uterummet.
effektiv och energibesparande
- effektnivåer: 1000 w och 2000 w
- energikonvertering: 92 % till värme
- användning för både inomhus och utomhus
- livslängd på rören: min. 5000 timmar
den smarta fjärrkontrollen gör det enkelt att justera värmen och tända de integrerade led-lamporna, vilket skapar en mysig stämning när solen gått ner.
specifikationer
- omkrets cm: 218 cm
- nettovikt i kg: 4.65 kg
- färg: silver
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 69 cm
- produktbredd cm: 38 cm
- effektnivåer: 1000 w och 2000 w
- energikonvertering: 92 % till värme
- användning för både inomhus och utomhus
- livslängd på rören: min. 5000 timmar
den smarta fjärrkontrollen gör det enkelt att justera värmen och tända de integrerade led-lamporna, vilket skapar en mysig stämning när solen gått ner.
specifikationer
- omkrets cm: 218 cm
- nettovikt i kg: 4.65 kg
- färg: silver
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 69 cm
- produktbredd cm: 38 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 211-309 |
| Färg | Silver |
| Utförande | Hängande |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Höjd | 69 cm |
| Tjocklek | 30 cm |
| Vikt | 4,65 kg |
| Bredd | 38 cm |
| EAN-nr | 5705858064710 |

